Nogomet

18.02.2017 20:16    Nogomet   0 ​Drama u Mostaru: Zrinjski sa četiri gola u tri minute osvojio bod protiv Mostar SG-a U derbiju 3. kola Lige za prvaka Zrinjski i Mostar SG su podijelili bodove odigravši 4:4. Mostar SG je imao vodstvo 4:0, ali su Plemići golovima u završnici uspjeli osvojiti bod.
18.02.2017 13:51    Nogomet   0 ​FOTO/DFA liga: Uspješan nastup za Međugorje i Blagaj U DFA ligi danas su odigrane utakmice za dječake rođene 2005. godine. Po tri pobjede ostvarili su mladi nogometaši iz Međugorja i Blagaja.
18.02.2017 12:10    Nogomet   0 ​Nevrijeme odgodilo prijateljsku utakmicu Zrinjskog i Lučkog Utakmica koju su nogometaši HŠK Zrinjski trebali danas odigrati protiv NK Lučko odgođena je zbog velikog nevremena.
18.02.2017 10:43    Nogomet   0 ​Širokom zbog snijega propala pripremna utakmica u Vitezu Nogometašima Širokog Brijega propala je posljednja pripremna utakmica protiv Viteza pred nastavak proljetnog dijela Premijer lige BiH.
17.02.2017 17:44    Nogomet   0 ​Mininogometna liga Mostara: Pogledajte rezultate i ljestvice U Mininogometnoj ligi Mostara igrane su utakmice 13. kola. Caffe Gaga i Cim-Admiral podijelili su bodove odigravši 3:3, a vodeći sastav Cvjećara Masline Tiskara Mette sa 6:1 je pobijedio Palermo.
17.02.2017 16:55    Nogomet   0 Zrinjski bez pogodaka sa slovenskim prvoligašem, u subotu protivnik Lučko Zrinjski je danas odigrao pretposljednju pripremnu utakmicu za proljetni dio sezone. U Međugorju su Plemići sa slovenskim prvoligašem Radomljem odigrali susret bez pogodaka.
17.02.2017 15:35    Nogomet   0 ​Dva Marina najavljuju gradski derbi; Šunjić zadovoljan remijem, Suton uvjeren u pobjedu U subotu u 18.30 sati u dvorani na Bijelom Brijegu u derbiju 3. kola Lige za prvaka sastaju se gradski rivali MNK Zrinjski i FC Mostar SG.
17.02.2017 15:06    Nogomet   0 Iz Borca demantirali Marinovićevo preuzimanje crveno-plavih Nakon što su mnogi bosanskohercegovački elektronski mediji prenijeli informaciju kako ću šefa struke Borca Vuleta Trivunovića zamijeniti Vinko Marinović oglasili su se i iz FK Borac koji su opovrgnuli ovu informaciju.
17.02.2017 13:49    Nogomet   0 'Mostarac' mijenja Igora Tudora na klupi Karabukspora U Karabuksporu su brzo pronašli zamjenu Igoru Tudoru koji je preuzeo Galatasaray.
17.02.2017 08:17    Nogomet   0 Strašni Džeko hat-trickom potopio Villarreal Roma je pregazila Villarreal s 4:0 na El Madrigalu u njihovom prvom dvoboju šesnaestine finala Europa lige, čime se praktički plasirala u osminu finala natjecanja. Španjolce je načeo Emerson u prekrasnim golom u 32. minuti, nakon čega je na scenu stupio nevjerojatni Edin Džeko, koji je do kraja uspio potpisati hat-trick. Napadač rimske momčadi prvo je zabio u 65. nakon asistencije Mohameda Salaha, a zatim je povisio na 3:0 poslije duge lopte Juana Jesusa u 79, te stavio točku na i u 86. minuti sjajnim golom s lijeve strane u suprotni kut za konačnih 4:0. Napadač rimske momčadi prvo je zabio u 65. nakon asistencije Mohameda Salaha, a zatim je povisio na 3:0 poslije duge lopte Juana Jesusa u 79, te stavio točku na i u 86. minuti sjajnim golom s lijeve strane u suprotni kut za konačnih 4:0. Uzvrat će se igrati 23. veljače na Olimpicu u Rimu.
16.02.2017 14:22    Nogomet   0 Borba za prevlast u Mostaru i državi: Zrinjski i Mostar SG u subotu igraju za titulu prvaka Kada je u pitanju nogomet u Mostaru apsolutni vladar je HŠK Zrinjski, četverostruki prvak Bosne i Hercegovine i vodeća momčad Premier lige. Velež s druge strane drži pretposljednje 15 mjesto u Prvoj ligi FBiH, i teško da će i u godinama koje dolaze moći parirati Plemićima.
16.02.2017 12:47    Nogomet   0 ​Brazilac Daniel Marinho de Souza vodi Mostar SG u nastavku sezone Predsjedništvo Futsal kluba Mostar SG Staklorad prihvatilo je ostavku Mirsada Fazlinovića na mjesto šefa stručnog stožera.