Nogomet

14.07.2020 11:44    Nogomet   0 HAJKA NA NEUERA, HRVATE I THOMPSONA Nijemci priznali: Pogriješili smo! Vratar njemačke nogometne reprezentacije i kapetan slavnog Bayern Munchena, Manuel Neuer, na godišnjem je odmoru u Hrvatskoj, a posebnu je pozornost stranih medija privukla njegova izvedba pjesme Marka Perkovića Thompsona, “Lijepa li si” koju pjeva s lokalnim stanovništvom.
14.07.2020 07:32    Nogomet   0 NK Čelik od iduće sezone sudionik Kantonalne lige!!! Odlukom većine članova Skupštine NK Čelik, zenički klub naredne sezone igrat će u Kantonalnoj ligi.
13.07.2020 10:44    Nogomet   0 Manchester City će ipak igrati Ligu prvaka iduće sezone UEFA je City kaznila u veljači zbog ozbiljnog kršenja pravila financijskog fair-playa između 2012. i 2016. godine
13.07.2020 07:28    Nogomet   0 Hajduk gubio dva puta, a onda odnio sva tri boda iz Maksimira Bio je to odličan i sadržajan derbi u kojem je Dinamo vodio 1-0 i 2-1, ali je Hajduk ipak uspio okrenuti rezultat.
12.07.2020 18:16    Nogomet   0 Leeds United "pobjegao" Biliću pogotkom u 89. minuti Pogodak odluke zabio je Pablo Hernandez u 89. minuti.
12.07.2020 13:52    Nogomet   0 Brozović pijan prošao kroz crveno, ostao bez vozačke, Inter još uvijek šuti Incident se dogodio u ranim jutarnjim satima u subotu, kad je Brozović svojim vozilom Rolls Royce Cullinan prošao kroz crveno svjetlo u blizini noćnog kluba u Milanu.
12.07.2020 08:39    Nogomet   0 Barcelona ostala u igri za naslov, čudesni rekord Messija Ivan Rakitić je ušao u igru u 57. minuti kod Katalonaca.
11.07.2020 20:17    Nogomet   0 Zrinjski uvjerljiv protiv Croatije iz Zmijavaca U devetoj minuti nakon dobre akcije Enin efektno pogađa za vodstvo Plemića, a ubrzo nakon toga Kunić na ubačaj Ćorluke zabija za 2:0, što je bio rezultat ostatka prvog poluvremena, ali i kraja meča.
11.07.2020 18:36    Nogomet   0 Blaž Slišković u Međugorju gleda utakmicu Zrinjskog U Međugorju se trenutno igra utakmica između HŠK Zrinjski i hrvatskog drugoligaša Croatie iz Zmijavaca.
11.07.2020 13:09    Nogomet   0 Preminuo je Jack Charlton, bivši prvak Engleske i svijeta Nekadašni engleski nogometni reprezentativac Jack Charlton, osvajač naslova svjetskog prvaka 1966. godine, preminuo je u dobi od 85 godina.
11.07.2020 08:44    Nogomet   0 Šest igrača Crvene zvezde pozitivno na koronavirus Srpski nogometni prvak Crvena zvezda objavio je kako je šest nogometaša kluba pozitivno na koronavirus te će stoga propustiti prvu fazu priprema za novu sezonu.
10.07.2020 13:13    Nogomet   0 Liga prvaka: Atalanta protiv PSG-a, RB Leipzig na Atletico Madrid Manchester City će na svom stadionu braniti prednost od 2-1 iz prve utakmice protiv Real Madrida, a ukupni pobjednik tog dvoboja će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz sraza Juventusa i Lyona