Košarka

15.12.2017 13:00    Košarka   0 ​Student traži iznenađenje na Pecari, Široki organizirao bogatu nagradnu igru za gledatelje Jedan od najzanimljivijih susreta desetog kola prvenstva BiH igraju u dvorani na Pecari košarkaši Širokog i Studenta. Prije dvije sezone Student je slavio u oba međusobna susreta, iako je na kraju sezone napustio društvo najboljih.
14.12.2017 10:01    Košarka   0 ​Treći poraz Orlanda zaredom, utakmica sezone za Hezonju Najbolju utakmicu sezone odigrao je Mario Hezonja u trećem porazu Orlanda zaredom. Ovog su puta bolji bili LA Clippersi 106:95.
13.12.2017 22:59    Košarka   0 ​VIDEO/FOTO: Amerikanac Ross vodio Student do pobjede protiv Slobode Košarkaši Studenta u devetom kolu prvenstva BiH pobijedili su u dvorani na Bijelom Brijegu ekipu Slobode s 89:81 (15:27, 24:21, 32:15, 18:18).
13.12.2017 19:55    Košarka   0 ​Tri Marka najzaslužnija za pobjedu Zrinjskog protiv Rogaške Košarkaši Zrinjskog ostvarili su četvrtu pobjedu u Drugoj ABA ligi. Plemići su večeras u dvoranu na Bijelom Brijegu porazili ekipu Rogaške s 81:75 (19:14, 24:22, 17:20, 21:19) i tako zadržali stopostotan učinak na svom parketu.
13.12.2017 14:46    Košarka   0 Izvlačenje velike nagradne igre: 'Širokom pomozi, Citroena vozi' Hrvatski košarkaški klub Široki i ove godine je organizirao veliku nagradnu pod nazivom "Širokom pomozi, Citroena vozi" u kojoj se može osvojiti: motorno vozilo marke "Citroen C1, 1.4 HDI", putovanje u Rim za dvije osobe, televizor, hladnjak, karaoke bluetooth zvučnik, bicikl, usisavač, tablet i mobiteli.
12.12.2017 13:45    Košarka   0 Vlašić i Begić uoči Rogaške: Nadamo se nastavku niza pobjeda u Mostaru Susret je najavljen za 18 sati u Sportskog dvorani Bijeli Brijeg, a o va utakmica za mostarske Plemiće kako doznaje Pogled.ba je od iznimnog značaja.
11.12.2017 18:52    Košarka   0 Prvenstvo BiH u srijedu: Student domaćin ''uzdrmanoj'' Slobodi U srijedu se igraju utakmice devetog kola prvenstva BiH za košarkaše. Nakon važne pobjede na gostovanju kod Vogošće košarkaši Studenta dočekuju ekipu Slobode.
11.12.2017 11:14    Košarka   0 VIDEO ​Šarić upisao 'double-double', Bogdanović skroman u preokretu Indiane Dario Šarić upisao je double-double učinak u porazu njegove Philadelphije kod New Orleansa 124:131.
11.12.2017 07:48    Košarka   0 ​Šok u Italiji: Hrvatsku košarkašicu oživljavali nakon brutalnog nokauta Hrvatskoj košarkašici Ivani Tikvić na subotnjoj utakmici talijanske košarkaške lige, između njezinog Torina i Raguse liječnici su spašavali život.
09.12.2017 21:57    Košarka   0 ​Zrinjski u Kaknju doživio prvi poraz u prvenstvu Košarkaši Zrinjskog doživjeli su večeras prvi poraz u prvenstvu BiH. Kakanj je na domaćem parketu svladao Plemiće s 72:71 (20:21, 11:18, 20:19, 21:13).
09.12.2017 19:49    Košarka   0 Student ostvario važnu pobjedu na gostovanju kod Vogošće Košarkaši Studenta ostvarili su večeras treću pobjedu u sezoni. Izabranici trenera Dženana Rahimića slavili su na gostovanju kod Vogošće s 71:63. Student je nakon prvog poluvremena imao vodstvo 37:30. Sjajnu partiju pružili su Studenti u trećoj četvrtinu koju su dobili 21:14. U posljednju četvrtinu ulazi se kod rezultata 58:44 za Student. Vogošća je uspjela stići na četiri poena zaostatka, ali su gosti mirnom igrom u završnici sačuvali pobjedu. Berin Gudić 18 i Dejan Marković 17 poena najbolji kod Studenta, u domaćem sastavu istaknuo se Mičić sa 16 koševa.
09.12.2017 19:22    Košarka   0 NBA zvijezda nije zaboravila rodnu Čapljinu Košarkaš NBA momčadi Phoenix Sunsa i hrvatski reprezentativac, Čapljinac Dragan Bender, nije zaboravio klub u kojem je napravio prve košarkaške korake.