Nogomet

09.12.2019 08:56    Nogomet   0 Kovač stigao u Englesku, pokrenuo buru i postao prvi favorit za praznu klupu: Dva kluba u igri? Niko Kovač pojavio se u subotu na tribinama Goodison Parka, gdje je gledao pobjedu Evertona protiv Chelseaja
08.12.2019 21:08    Nogomet   0 Javor i Voždovac igrali u magli, publika ništa nije vidjela, igrači tražili jedni druge po terenu Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 1:1, a gusta magla spustila se na teren na početku drugog poluvremena
08.12.2019 19:58    Nogomet   0 Osma uzastopna pobjeda Leicestera, Vardy ruši rekorde Golove za goste zabili su Jamie Vardy (20, 75), Kelechi Iheanacho (41) i Jonathan Evans (49), dok je gol za domaćine zabio Jack Grealish (45+2).
08.12.2019 19:56    Nogomet   0 Rijeka nakon četiri mjeseca slavila na Rujevici Riječani su nastavili pobjednički niz nakon slavlja u gostima kod Intera (4:1) te potom trijumfa na Poljudu (4:0)
08.12.2019 17:10    Nogomet   0 Borac pobjedom protiv Slobode došao samo na bod do Sarajeva Banjalučani su bili veliki favorit pred ovaj meč i sve to su potvrdili na terenu Gradskog stadiona
08.12.2019 16:40    Nogomet   0 Bilićev WBA produžio pobjednički niz Ovim slavljem WBA vratio se na prvo mjesto drugog ranga engleskog nogometa koje je privremeno zauzeo Leeds United.
08.12.2019 11:33    Nogomet   0 Mourinho želi Džeku dovesti u Tottenham Prema pisanju Mirrora, Mourinho je prošlog tjedna poslao skauta da prati nastup Edina Džeke protiv Verone
08.12.2019 08:17    Nogomet   0 Budimir postigao dva gola Barceloni, ali Mallorca ipak ostala bez bodova Bivši igrač Sesveta, Gorice i Intera prvi je gol postigao u 35. minuti, a drugi glavom u 64. minuti
08.12.2019 08:15    Nogomet   0 Lazio nanio Juventusu prvi poraz Gosti iz Torina poveli, a onda primili tri komada
07.12.2019 18:11    Nogomet   0 Velež šokirao Željezničar na Grbavici, Sarajevo jesenji prvak Nogometaši Veleža pobijedili su Željezničar u 19. kolu BH Telecom Premijer lige BiH na Grbavici rezultatom 2:0, pa je zbog ovog rezultata titula jesenjeg prvaka otišla na stranu FK Sarajevo
07.12.2019 17:52    Nogomet   0 Lovren se ozlijedio na utakmici protiv Bornemoutha Liverpool je u subotu poslijepodne nastavio svoj juriš na naslov prvaka Engleske na gostovanju kod Bornemoutha, prvu titulu otkako je osnovana Premier liga, ali opet se smrknulo lice menažera Jürgena Kloppa
07.12.2019 16:50    Nogomet   0 Niko Kovač došao na utakmicu i izazvao pravu pomutnju Everton je nakon niza loših rezultata ovog tjedna otpustio trenera Marca Silvu, a kao privremeno rješenje na klupi se našao Duncan Ferguson. Momčad je u rasulu, u zoni je ispadanja te su čelni ljudi kluba u očajničkoj potrazi za novim trenerom. A možda su ga već i pronašli...