Košarka

23.02.2018 20:04    Košarka   0 Katastrofa Hrvatske, u Zadru izgubila i od Rumunjske! Hrvatska košarkaška reprezentacija izgubila je i treću utakmicu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Nakon što su nas svladali Nizozemci i Talijani, večeras su nas pobijedili i Rumunji, piše Večernji list. Rumunjska je u Zadru, u prilično neefikasnoj utakmici, slavila 58:56. Velika drama odigravala se na samom kraju utakmice, Krušlin je u zadnjoj sekundi pucao tricu za pobjedu, ali lopta je 'iscurila'. Večerašnja utakmica za nas je bila biti ili ne biti, pobjeda je bila imperativ želimo li zadržati ozbiljne izglede za plasman na Mundobasket koji se 2019. godine igra u Kini, ali naši igrači odigrali su prilično loše. Od samog početka obje reprezentacije imale su očajan šut, postizalo se jako malo koševa pa je na poluvremenu bilo svega 28:21. ​Kad smo se u trećoj četvrtini odvojili na 12 razlike, činilo se da ćemo ipak doći do toliko željene pobjede. Međutim, Rumunji su se vratili u utakmici i na kraju u već opisanoj drami došli do pobjede.
23.02.2018 12:02    Košarka   0 ​VIDEO Šarićevih 13 koševa u pobjedi Sixersa, Hezonja ubacio 15 u porazu Orlanda Philadelphia 76ers Darija Šarića su sinoć sa 116:115 pobijedili u gostima Chicago Bullse, dok su Orlando Magic Marija Hezonja doživjeli poraz od New York Knicksa kod kuće.
19.02.2018 11:00    Košarka   0 ​Martin Junaković pojačao HKK Široki Organizator igre Martin Junaković novi je igrač HKK Široki.
19.02.2018 08:51    Košarka   0 ​NBA All Star - Ekipa Jamesa savladala ekipu Curryja Ekipa LeBrona Jamesa sinoć je u 67. All Star utakmici košarkaške NBA lige u Los Angelesu sa 148:145 svladala ekipu Stephena Curryja.
18.02.2018 11:47    Košarka   0 VIDEO All-Star vikend: Mitchell pobijedio u zakucavanjima, Booker oborio rekord u trojkama Noćas se na All-Star vikendu održalo natjecanje u gađanju trica, zakucavanjima i umijeća, ali važna su nam samo ova prva dva natjecanja koja su privukla veliku pažnju, a vidjeli smo i iznenađenja.
17.02.2018 21:44    Košarka   0 ​Cedeviti peti hrvatski Kup u nizu, Cibona nije mogla do iznenađenja Košarkaši Cedevite petu godinu uzastopce i šesti put u svojoj povijesti pobjednici su Kupa "Krešimir Ćosić" nakon što su u finalu na zadarskom Višnjiku pobijedili Cibonu 86-74.
17.02.2018 19:14    Košarka   0 ​Košarkaši Igokee osvajači Kupa BiH Košarkaši Igokee osvajači su Kupa Bosne i Hercegovine, nakon što su večeras u finalu svladali ekipu Kaknja rezultatom 94:76.
17.02.2018 10:36    Košarka   0 Igokea preko Zrinjskog do novog finala Košarkaši Igokee savladali su Zrinjski sa 83:71 u drugom polufinalu Kupa BiH. Završni turnir igra se u Kaknju, a u prvom polufinalu domaći tim je nadigrao Student, dok je u drugom ipak očekivano Igokea bila bolja od Zrinjskog. Iako su Mostarci imali 18:14 nakon uvodnih 10 minuta igre, Thomas Reinhardt je s tri vezane trice donio preokret u korist Igokee, koja je na poluvremenu vodila 13 razlike (45:32). Igosi nisu dozvolili Zrinjskom da se vrati i tim Dragana Bajića rutinski je završio posao i izborio finale protiv Kaknja. Najučinkovitiji igrač u pobjedničkoj ekipi bio je Thomas Reinhardt s 24 poena. Marko Ljubičić je ubacio 12, a Robert Rikić 10 poena. U ekipi Zrinjskog Ali Demić je ubacio 20 poena, dok je dvoznamenkasti učinak imao samo još Brummitt koji je ubacio 12 poena. Finalna utakmica Kupa BIH igra se danas u 17 sati, a sastaju se Igokea i Kakanj.
16.02.2018 11:30    Košarka   0 ​Ivica Zubac odigrao najbolju NBA utakmicu karijere Hrvatski centar Ivica Zubac imao je najbolju večer karijere. U porazu Lakersa 119:111 na gostovanju kod Minnesote ubacio je 19 koševa.
16.02.2018 08:51    Košarka   0 Nikola Jokić ostvario najbrži triple-double u povijesti NBA lige Nikola Jokić u pobjedi njegovog Denvera kod Milwaukeeja 134:123 odigrao je poluvrijeme za sva vremena.
15.02.2018 13:11    Košarka   0 Zrinjski bez pritiska igra protiv Igokee, Plemići žele pobjedu i iznenađenje u polufinalu Kupa BiH Košarkaši klub Kakanj domaćin je završnice Kupa Bosne i Hercegovine koja se igra u ovaj petak i subotu. Voljom ždrijeba Kakanj će u petak 16. veljače 2018. godine otvoriti turnir s ekipom Student-Igokea u 17 sati u KSC Kakanj, dok će od 19:30 sati igrati HKK Zrinjski protiv aktualnog prvaka i osvajača Kupa BiH Igokee.
14.02.2018 11:45    Košarka   0 NBA: Cavsi bolji od Thundera, Jokić uništio Spurse Na programu NBA lige bilo je šest susreta. Cleveland je pobijedio Oklahoma City 120-112, Toronto je bio bolji od Miamia 115-112, Denver je slavio protiv San Antonia 117-109, Sacramento je pobijedio Dallas 114-109, Milwaukee je porazio Atlantu 97-92, dok je Houston pobijedio Minnesotu 126-108.