Rukometaši Zrinjskog porazom su otvorili novu sezonu u Premijer ligi BiH. Jedan od favorita za naslov prvaka, ekipa Vogošće svladala je Mostarce na svom parketu s 28:24.

Zrinjski je dobro otvorio utakmicu i poveo 6:1 i 7:2. No, do završetka prvog poluvremena Vogošća je preokrenula rezultat u svoju korist, te na odmor odlazi s vodstvom 14:13.

U nastavku se igralo gol za gol, a favorizirana Vogošća se u nekoliko navrata odvojila na dva ili tri razlike zahvaljujući Benjaminu Čičkušiću koji je zajedno sa svojim vratarom bio pogon cijele momčadi.

Pred kraj se Zrinjski ponovno mogao priključiti u igru za bodove, ali ponovno sreća i vratnica nisu bili naš saveznik te je konačni rezultat glasio 28:24 za domaćina.

U redovima Zrinjskog najviše pogodaka je postigao Bernard Mandarić, ukupno šest, a slijede Marijan Marić i Dragan Pavlović s četiri pogotka, Mislav Grgić, Robert Kožulj i Damir Džeba dodali su tri te jedan Mladen Bošković. Kod domaćina je Benjamin Čičkušić bio najbolji s deset pogodaka.

Rukometaši Zrinjskog sljedeći susret igraju već u subotu kada će gostovati u Doboju protiv Sloge.