U prvom susretu 17. kola Premijer lige BiH, HFC Zrinjski i Centar podijelili su bodove odigravši u Sarajevu 6:6.

Zrinjski je sjajno otvorio utakmicu i već u prvoj minuti poveo golom Josipa Sesara. Sedam minuta kasnije Vinko Kalfić je postigao drugi pogodak za Plemiće, a u 13. minuti Marin Šunjić je povisio na 3:0.

Centar se budi u završnici prvog dijela. Elmin Prošić u 15. minuti postiže prvi pogodak  za domaćina, da bi u 18. minuti Kenan Suković smanjio na 2:3. Na otvaranju drugog poluvremena Sarajlije golom Vedada Salčina dolaze do izjednačenja.

Josip Sesar zatim postiže dva pogotka za Mostarce koji dolaze do vodstva 5:3. Elmin Prošić je zatim u 34. minuti postigao svoj drugi pogodak za  Centar, a minutu kasnije Romano Vlaho vratio Zrinjski na dva gola prednosti.

Junak domaćina bio je Kenan Suković koji golovima u 36. i 38. minuti donosi Centru izjednačenje.

Zrinjski sa 37  bodova drži drugo mjesto na ljestvici, Centar je na trećoj poziciji sa 30 bodova.