Dario Šarić upisao je double-double učinak u porazu njegove Philadelphije kod New Orleansa 124:131.

Hrvatski reprezentativac je za 27 minuta provedenih na parketu ubacio 13 poena, uz 11 skokova i četiri asistencije. JJ Redick s 28 poena i Ben Simmons s 27 (uz 10 asistencija) bili su najbolji kod Sixersa, koji su bili oslabljeni neigranjem Joela Embiida, Roberta Covingtona i T.J.McConnella. Jrue Holiday za Pelicanse je zabio 34 poena, dok je Rajon Rondo ostvario čak 18 asistencija.

Hrvatski reprezentativac je bio dosta neprecizan, u 27 minuta je potrošio čak 16 lopti za 13 pogodaka (šut iz igre 5/16, trice 3/6), no ipak je došao do svog petog double-double učinka sezone.

Indiana je slavila kod kuće protiv Denvera nakon produžetka 126:116. Bojan Bogdanović u pobjedu Pacersa ugradio je sedam poena, tri skoka i dvije asistencije, dok je Victor Oladipo sa 47 poena stigao do učinka karijere.
Kad je Gary Harris pogodio tricu za vodstvo Denvera 114:106 2:54 minute do kraja izgledalo je da je utakmica riješena, no Nuggetsi nakon toga nisu postili koš sve do polaganja Farieda 13.2 sekunde prije kraja dodatnog vremena. U međuvremenu Pacersi su nizom 8-0 izborili produžetak, u kojemu su nastavili nizom 12-0 za osiguranje pobjede. Ukupno su u osam minuta napravili seriju 20-2.

Rezultati NBA lige:

New York Knicks - Atlanta Hawks                111-107
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks       97-92
New Orleans Pelicans - Philadelphia 76-ers     131-124
(Dario Šarić je odigrao 27 minuta za Philadelphiju, zabio je 13 koševa, ugrabio 11 skokova i upisao četiri asistencije)
Indiana Pacers - Denver Nuggets                126-116 (produžetak)
(Bojan Bogdanović je odigrao 35 minuta za Indianu, zabio je sedam koševa, ugrabio tri skoka i upisao dvije asistencije)
Detroit Pistons - Boston Celtics                81-91
Sacramento Kings - Toronto Raptors              87-102