Nogometaši Liverpoola pobijedili su u 21. kolu Engleske lige na gostovanju kod Burnleya s 2-1.

Redsi su kod naujgodnijeg iznenađenja prvenstva slavili sretno pogotkom  braniča Ragnara Klavana u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Mane je doveo Kloppovu momčad u vodstvo u 61. minuti, a u 87. minuti je za Burnley izjednačio Gudmundsson. Liverpool je četvrti s 44 boda, dok je Burnley ostao sedmi s 34 boda.

U ostalim susretima Leicester je s 3-0 kod kuće slavio protiv Huddersfielda, Newcastle je u gostima pobijedio Stoke s 1-0, dok su Brighton i Bornemouth odigrali 2-2.

U posljednjoj utakmici igranoj u ponedjeljak nogometaši Manchester Uniteda svladali su golovima Martiala i Lingarda ekipu Evertona na gostovanju s 2:0. Nikola Vlašić igrao je svih 90 minuta susreta.