U pretposljednjem dvoboju 12. kola hrvatskog nogometnog prvenstva u Zaprešiću su Inter i Osijek odigrali 3:3, a gosti su do boda stigli u sučevoj nadoknadi.

U vrlo uzbudljivoj utakmici 'fenjeraš' Inter je do 72.minute vodio 3:1 zahvaljujući "hat-tricku" ruskog napadača Serdera Serderova, a Osijek se uspio spasiti poraza u samoj završnici susreta.

Gosti iz Osijeka poveli su golom Mirka Marića iz kaznenog udarca u 27. minuti nakon što je branič Intera Milan Savić igrao rukom. Uslijedio je preokret domaćina u režiji Serderova koji je zabio u 32. i 42. minuti, oba puta na asistencije Frane Mlinara. Posebno je lijep bio drugi pogodak Rusa koji je s 18 metara pogodio same rašlje vrata gostiju.

Serderov je do 'hat-tricka' došao u 64. minuti kada je iskoristio veliku pogrešku reprezentativca Mile Škorića, a na 2:3 je smanjio Ukrajinac Dmitrij Lopa u 72. minuti nakon dodavanja Antonija Mancea. Kada se očekivao kraj utakmice, u trećoj minuti sučeve nadoknade Josip Špoljarić je izjednačio nakon ubacivanja kongoanskog veznjaka Merveillea Ndockyta s lijeve strane.

Obje momčadi zadržale su svoje pozicije, Osijek je ostao na četvrtom mjestu s 20 bodova, a Inter je posljednji s osam bodova.