Košarkaši SKK Studenta sinoć su u utakmici 5. kola košarkaške lige KS HB u derbiju kola poraženi od HKK Grude rezultatom 65:80.

Početak susreta donio je nešto bolju igru domaćeg tima koji je nakon prve četvrtine osigurao prednost od 4 koša razlike. Ipak, može se reći da je druga četvrtina presudila ovu utakmicu. Potpuna dekoncentracija domaćih košarkaša u kombinaciji sa šutom gostiju koju je proradio bile su kobna kombinacija za Student. Grude su taj period igre dobile rezultatom 28:8 i domaće košarkaše gurnuli u rupu iz koje se više nisu vratili.

Drugo poluvrijeme donijelo je egal košarku, no prednost koju su osigurali u prvom poluvremenu gosti više nisu ispuštali. Kod domaćih Ivan Kuzman je zabio 19 poena, a Danijel Zovko 12. Goste je s 19 poena predvodio David Mikulić, dok su Nikola i Marko Andrijanić postigli po 15, odnosno 12 koševa.