Utakmicama 20. kola danas je nastavljeno natjecanje u nogometnoj Premijer ligi BiH.

Vodeće Sarajevo je s 3:0 slavilo na gostovanju kod Tuzla Citya i sada ima osam bodova više od drugoplasiranog Zrinjskog koji svoj susret 20. kola igra u nedjelju na Pecari.

Velkoski je bordo momčad doveo u vodstvo već u 6. minuti, a Stanojević u 34. minuti povisio na 2:0. Pobjedu je potvrdio Ahmetović golom u 76. minuti.

Mladost je na svom travnjaku s 1:0 porazila Goška iz Gabele uz pogodak Filipa Arežine iz šeste minute.

Zanimljivo je bilo u Krupi gdje je domaćin remizirao s ekipom Zvijezde 09. Mandić je doveo Krupu u vodstvo na otvaranju susreta, a zatim je Huseinbašić poravnao u 37. minuti. Gosti su u 71. minuti ostali s igračem manje nakon što je isključen Bašanović. Nedugo zatim Mandić nije uspio realizirati jedanaesterac, njegov udarac obranio je vratar Erić.