Podijeli članak

Na početku smo još jedne nagradne igre koju organiziramo s mostarskim CineStarom. Ovaj put dijelimo 2x2 ulaznice za film 'Pakao pod morem 2'

Naše nagradno pitanje glasi: tko je redatelj ovog filma? Vaše odgovore šaljite na mail [email protected]
 
Dobitnike izvlačimo slučajnim odabirom u četvrtak 10. listopada od 14 sati.
 


NAPOMENA: Osvojene kinoulaznice dobitnici mogu iskoristiti isključivo od ponedjeljka do četvrtka, zaključno s datumom 23.10.2019.

TJEDNI PLAN CineStar Mostar od četvrtka, 10.10.2019. do 16.10.2019.

Blizanac • Premijera • Gemini Man •
• akcijski • Redatelj: Ang Lee • Gl. uloge: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead
2D 21:15
3D HFR 17:30, 20:00
Pakao pod morem 2 • Premijera • 47 Meters Down: Uncaged •
• horor • Redatelj: Johannes Roberts • Gl. uloge: Sophie Nélisse, Corinne Foxx
2D 20:30, 22:25
Joker • Joker •
• kriminalistički triler • Redatelj: Todd Phillips • Gl. uloge: Joaquin Phoenix, Robert De Niro
2D 20:30, 22:55 samo pet sub
EXTREME 2D 16:45 osim ned sub, 17:05*, 19:15 osim ned sub, 19:30*, 21:45 osim ned sub, 21:55*
Putovanje jednog psa • Dječji festival • A Dog’s Journey •
• avantura • Redatelj: Gail Mancuso • Gl. uloge: Josh Gad, Dennis Quaid
2D 14:00*, 16:45, 18:15
Rambo: Do zadnje kapi krvi • Rambo: Last Blood •
• akcijski • Redatelj: Adrian Grunberg • Gl. uloge: Sylvester Stallone, Paz Vega
2D 18:30
Janko Strižić Film: Farmagedon • Dječji festival • Shaun the Sheep Movie: Farmageddon •
• animirani • Redatelj: Will Becher • Gl. uloge:
2D 16:45
EXTREME 2D 11:30*, 13:15*, 15:00*
Dora i izgubljeni zlatni grad • Dječji festival • Dora and the Lost City of Gold •
• pustolovni • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Isabela Moner, Benicio Del Toro
2D 11:00*, 16:15
Prevarantice s Wall Streeta • Hustlers •
• drama • Redatelj: Lorene Scafaria • Gl. uloge: Jennifer Lopez, Constance Wu
2D 19:00, 22:25
Veliko putovanje - sink • Dječji festival • Big Trip •
• animirani • Redatelj: Natalia Lopato • Glasovi: Vedran Mlikota, Luka Petrušić
2D 11:00*, 15:00*
Angry Birds Film 2 - sink • Dječji festival • The Angry Birds Movie 2 •
• animirani • Redatelj: Thurop Van Orman • Glasovi: Luka Bulić, Tarik Filipović
2D 11:15*
Aladin - sink • Dječji festival • Aladdin •
• akcijski, avanturistički • Redatelj: Guy Ritchie • Glasovi: Fabijan Pavao Medvešek, Franka Batelić
2D 15:00**
Dumbo - sink • Dječji festival • Dumbo •
• obiteljski, avanturistički, fantastični • Redatelj: Tim Burton • Glasovi: Dušan Bućan, Marko Torjanac
2D 13:15 samo ned
Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom - sink • Dječji festival • Missing Link •
• animirani • Redatelj: Chris Butler • Glasovi: Amar Bukvić, Krešimir Mikić
2D 13:00 samo ned
Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Dječji festival • The Queen’s Corgi •
• Animirani • Redatelj: Ben Stassen • Glasovi: Luka Bulović, Ivan Šarić
2D 13:00**
Lego Film 2 - sink • Dječji festival • The Lego Movie 2: The Second Part •
• Animacija, avantura, komedija • Redatelj: Mike Mitchell • Glasovi: Mila Elegović, Bojan Navojec
2D 11:45*
Moj dida je pao s Marsa • Dječji festival • Moj dida je pao s Marsa •
• fantastični avanturistički • Redatelj: Dražen Žarković • Gl. uloge: Lana Hranjec, Ozren Grabarić
2D 12:45 samo ned
Park čudesa - sink • Dječji festival • Wonder Park •
• animirani • Redatelj: David Feiss • Glasovi: Darija Vračević, Stefan Bundalo
2D 13:15**
UglyDolls - sink • Dječji festival • UglyDolls •
• animirani • Redatelj: Kelly Asbury • Glasovi: Maja Šuput, Zsa Zsa
2D 12:45**
Kralj lavova - sink • Dječji festival • The Lion King •
• avanturistički • Redatelj: Jon Favreau • Glasovi: Adrian Pezdirc, Mateja Majerle
2D 14:30*
Priča o igračkama 4 - sink • Dječji festival • Toy Story 4 •
• animirani • Redatelj: Josh Cooley • Glasovi: Krešimir Mikić, Ranko Zidarić
2D 15:30 samo ned
* = samo sub ned, ** = samo sub