Podijeli članak

Na početku smo još jedne nagradne igre koju organiziramo s mostarskim CineStarom. Ovaj put dijelimo 2x2 ulaznice za film 'Do dna'.

Naše nagradno pitanje glasi: tko je redatelj ovog filma? Vaše odgovore šaljite na mail [email protected]
 
Dobitnike izvlačimo slučajnim odabirom u četvrtak 14. lipnja u 14 sati.
 

NAPOMENA: Osvojene kinoulaznice dobitnici mogu iskoristiti isključivo od ponedjeljka do četvrtka, zaključno s datumom 27. lipnja 2018.

TJEDNI PLAN CineStar Mostar od četvrtka, 14.06.2018. do 20.06.2018.

Oceanovih 8 • Pretpremijera • Ocean’s 8 •
• akcija, kriminalistički, komedija • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Sandra Bullock, Cate Blanchett
EXTREME 2D 20:00

Naslijeđeno zlo • Pretpremijera • Hereditary •
• horor, misterija • Redatelj: Ari Aster • Gl. uloge: Toni Collette, Gabriel Byrne
2D 19:00 samo čet, 20:45*

Izbavitelji 2 - sink • Pretpremijera • Incredibles 2 •
• animirani, avanturistički • Redatelj: Brad Bird • Glasovi: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović
REALD 3D 19:00**

Do dna • Premijera • Submergence •
• Drama, romantični, triler • Redatelj: Wim Wenders • Gl. uloge: James McAvoy, Alicia Vikander
2D 19:00
EXTREME 2D 22:15


Ljubav na kotačima • Premijera • Tout le monde debout •
• Komedija • Redatelj: Franck Dubosc • Gl. uloge: Alexandra Lamy, Franck Dubosc
2D 16:45**, 18:30 osim sri čet, 19:15 samo čet, 21:15**, 21:30 osim sri

S ljubavlju, Simon • Love, Simon •
• romantična komedija • Redatelj: Greg Berlanti • Gl. uloge: Nick Robinson, Jennifer Garner
2D 15:00 samo sub ned, 17:00 osim ned sub, 19:15

Obitelj iz noćne more • La chtite famille •
• Komedija • Redatelj: Dany Boon • Gl. uloge: Dany Boon, Line Renaud
2D 18:30**, 19:15 osim sri čet, 21:30 samo čet

Solo: Priča iz ratova zvijezda • Solo: A Star Wars Story •
• Akcijski, SF • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke
2D 21:15 osim sri, 21:30**
REALD 3D 16:15


Prinčeva strana priče - sink • Matineja • Charming •
• Animirani • Redatelj: Ross Venokur • Glasovi: Radovan Ruždjak, Tena Jeić Gajski
EXTREME 2D 11:15*, 13:15*, 18:00
REALD 3D 11:45*, 14:15*
EXTREME 3D 16:00


Zadrži dah • Just a Breath Away •
• SF • Redatelj: Daniel Roby • Gl. uloge: Romain Duris, Olga Kurylenko
2D 17:00 samo čet, 17:25 samo sub ned

Klub zadovoljnih žena • Book Club •
• Komedija • Redatelj: Bill Holderman • Gl. uloge: Diane Keaton, Jane Fonda
2D 17:00 osim sri

Loš samaritanac • Bad Samaritan •
• horor, triler • Redatelj: Dean Devlin • Gl. uloge: David Tennant, Kerry Condon
2D 16:15*

Deadpool 2 • Deadpool 2 •
• akcija, komedija • Redatelj: David Leitch • Gl. uloge: Ryan Reynolds, Josh Brolin
2D 14:30*, 21:30

Luka i čarobni muzej - sink • Matineja • Harvie and the Magic Museum •
• Animacija • Redatelj: Martin Kotík • Glasovi: Aleksandra Naumov, Sementa Rajhard
2D 11:30*, 14:00*

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Matineja • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa •
• animirani, pustolovni • Redatelj: Sergio Manfio • Glasovi: Zoran Pribičević, Tihana Fraculj
2D 11:30*

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess •
• Animacija, komedija • Redatelj: Oleh Malamuzh • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Ana-Marija Percaić
2D 11:00*, 13:00*

* = osim čet, ** = samo sri