Podijeli članak

Javna ustanova u kulturi Dubrovačke ljetne igre traži 10 studenata za sezonski posao. Početak rada je 15. lipnja, a zarada do šest tisuća kuna neto mjesečno.

OBAVIJEST ZA STUDENTSKI POSAO!

NAZIV TVRTKE: Javna ustanova u kulturi Dubrovačke ljetne igre

ADRESA: Od Sigurate 1,

MJESTO I BROJ POŠTE: 20 000 Dubrovnik

OIB:66138828141

BROJ TELEFONA:020 326 117

BROJ MOBITELA: 091 323 4250

KONTAKT OSOBA: Doris Lepeš Matić

E-mail:[email protected]

I B A N: HR6524070001100020011

Detaljan opis posla: montažer, transportni radnik

Uvjeti, znanja, vještine, sposobnosti, mogućnosti koje se traže:

Cijena – zarada: do 6.000,00 kuna neto mjesečno

Broj potrebnih studenata: 10

Mjesto rada: Dubrovnik

Početak rada: 15.06. 2018.

Predvidivo trajanje posla: 15.09.2018.

Razdoblje rada: 3 mjeseca

Radno vrijeme: 07,00-13,00 h i od 18,00 do 20,00 sati

Rok za prijavu: 25.04.2018.

Način prijave studenta (mail, telefon, osobno doći): [email protected]

Smještaj, prehrana, trošak puta (za rad izvan Karlovca):

Da li poslodavac osigurava:

BESPLATAN SMJEŠTAJ? DA

BESPLATNU PREHRANU? 1 TOPLI OBROK

POVRAT TROŠKOVA PUTA? DA,autobusna linija