KMF Nevesinje slavio je u veoma važnom dvoboju 20. kola Premijer futsal lige BiH pred svojim navijačima protiv drugoplasirane ekipe na ljestvici, MNK Brotnjo iz Čitluka, rezultatom 6:3.

Domaći su u susret ušli bez kapetana Vučetića, Miličevića i mladog golmana Jamine, dok su na drugoj strani nedostajali Pantić i Grgić.

Jasno je da je veći pritisak bio na Nevesinjcima, ali su se uz pomoć sjajne publike brzo oslobodili i upisali rutinsku pobjedu.

Vrijedi spomenuti da su do ovog dvoboja Nevesinje i Brotnjo odigrali šest utakmica, a svih šest puta su slavili Čitlučani, od toga dva puta u Nevesinju.

Na prvi gol se čekalo do 6. minuta kada Dalibor Pudar sjajnim udarcem dovodi domaće u prednost, a to je ujedno bio i konačan rezultat prvog dijela.

U 24., 25. i 33. minutu prednost Nevesinja na 4:0 sa svoja tri pogotka povisuje maestralni Goran Prodanović.

Par sekundi nakon četvrtog pogotka domaćih, gosti iz Čitluka smanjuju zaostatak preko Ivana Markovića.

Ponovo na scenu stupa Goran Prodanović, i sjajnim golovima u 36. i 37. minutu povećava na 6:1.

Do kraja utakmice Brotnjo preko dvostrukog strijelca Vedrana Marića postavlja konačnih 6:3.

U narednom kolu Nevesinjci gostuju Zrinjskom, dok Brotnjo dočekuje novog (starog) prvaka, FC Mostar SG 'Stakloard', poručili su iz KMF Nevesinje.