HŽRK Zrinjski iduće sezone će igrati u Premijer ligi BiH. Mostarske rukometašice u 18. kolu Prve lige FBiH pobijedile su u dvorani na Bijelom brijegu ekipu Viteza s 45:36 i tako izborile povratak u društvo najboljih bh. ekipa.

Nakon prvog poluvremena Zrinjski je imao vodstvo 23:16, a u nastavku je domaća ekipa samo potvrdila kako je najkvalitetnija u Prvoj ligi FBiH.

Aurora Šaravanja devet i Martina Pandža osam golova bile su najefikasnije kod Zrinjskog, dok je u gostujućoj ekipi Dajana Bošatlić postigla čak 15 pogodaka.

Pehar za osvojeno prvo mjesto i medalje rukometašicama Zrinjskog uručio je predsjednik Rukometnog saveza FBiH Dario Pušić, dok je prijelazni pehar uručila ministrica financija FBiH Jelka Miličević.

Utakmica između HŽRK Zrinjski i ŽRK Vitez kasnila se više od dva sata zbog prometne nesreće koje su oko 17 sati u blizini Šujice doživjele rukometašice Viteza. Na svu sreću u prometnoj nitko nije ozbiljnije ozlijeđen iako je došlo do prevrtanja automobila.