U okviru 18. kola BHT Premijer nogometne lige, Mladost iz Doboja kod Kaknja svladala je večeras s 3:0 (0:0) na Bilinom polju zenički Čelik, kojem je ovo bio i prvi prvenstveni poraz na domaćem terenu.

Goste je u vodstvo doveo Aladin Isaković, koji se u 51. minuti nakon kornera našao sam na oko četiri metra i pospremio loptu u mrežu za 0:1. Mladost je dvojbe oko pobjednika praktično bila riješila u 74. minuti, kada je Nana Maseko-Welbeck odbijenu loptu zakucao pod gredu za 0:2.

Konačnih 0:3 postavio je Nemanja Anđušić, koji se prvoj minuti sudačke nadoknade poigrao s domaćom obranom i pospremio loptu u mrežu.

Susret je pratilo oko 2.500 navijača, a domaća navijačka skupina „Robijaši“, koja je osnovana 19. studenoga 1988. godine, večeras je specijalnom koreografijom na svom 'jugu' proslavila 30. godišnjicu postojanja.