KMF Nevesinje u Berkovićima u utakmici 10. kola Premijer futsal lige BiH, a ujedno i u “hercegovačkom derbiju” upisao pobjedu nad MNK Zrinjski iz Mostara rezultatom 5:3.

Nevesinjci domaće utakmice igraju u Berkovićima zbog renoviranja njihove matične dvorane.

U 14. minutu Nevesinje u prednost dolazi pogotkom Gorana Prodanovića, koji je bio i konačan rezultat prvog dijela.

Već na otvaranju drugog poluvremena na 2:0 povisuje najbolji strijelac nevesinjske ekipe Miloš Bratić.

U 28. minutu prednost od 3:0 donosi Anton Milićević, a samo par sekundi kasnije u strijelce se upisuje nekadašnji igrač mostarskih “Plemića”, Miljan Gutić, koji donosi visokih 4:0 za svoju ekipu.

Dva minuta kasnije Mostarci preko Romana Vlaha smanjuju na 4:1, ali nekoliko minuta kasnije sve dileme oko pobjednika rješava Miloš Bratić, koji pravi slalom kroz obranu gostiju i donosi 5:1.

Do kraja susreta Zrinjski preko Romana Vlaha i Marina Sutona ublažava poraz na 5:3.

U posljednjem kolu prvog dijela prvenstva Nevesinje gostuje kod Tanga, dok Zrinjski u gradskom derbiju dočekuje prvoplasiranu ekipu FC Mostar SG ‘Staklorad’.