U Ligi prvaka sinoć su odigrani susreti u skupinama A, B, C i D.

Atletico je u Madridu pobijedio Club Brugge sa 3:1. Dvostruki strijelac bio je Antoine Griezmann (28., 67.), a u strijelce se upisao i Koke (90.). Strijelac za Brugge bio je Arnaut Groeneveld (39.).

Borussia je u Dortmundu pobijedio Monaco s 3:0, a strijelci su bili Jacob Bruun Larsen (1.), Francisco Alcacer (72.) i Marco Reus (90.).

Barcelona je u Londonu svladala Tottenham sa 4:2. Dva puta se u listu strijelaca upisao Lionel Messi (56., 90.), a po jedan gol za katalonski tim postigli su Philippe Coutinho (2.) i Ivan Rakitić (28.). Strijelci za Tottenham bili su Harry Kane (52.) i Erik Lamela (66.).

Bila je to druga pobjeda Barcelone, a isti učinak ima i Inter koji je slavio u Eindhovenu protiv PSV-a sa 1:2. Domaći su poveli u 27. minuti golom Pabla Rosarija, izjednačio je Radja Nainggolan u 44., a pobjedu italijanskom sastavu donio je Mauro Icardi u 60. minuti.

Nogometaši Napolija svladali su Liverpol u derbi susretu drugog kola C-grupe Lige prvaka.

Napolitanci su nakon neočekivanog remija u prvom kolu u Beogradu sinoć na svom terenu golom Insignea u 90. minuti došli do trijumfa kojim su preuzeli lidersku poziciju na ljestvici.

U prvom kolu u ovoj grupi Paris Saint Germain je na "Parku prinčeva" pobijedio Crvenu zvezdu sa 6:1, uz tri gola Neymara.

U D-grupi Porto je pobijedio Galatasaray s 1:0 i nakon dva kola dijeli lidersku poziciju na ljestvici sa Schalkeom, koji je u gostima pobijedio Lokomotivu iz Moskve, također sa 1:0.

Gol za potugalski sastav, kojem je ovo prva pobjeda, bio je Moussa Marega u 49. minuti.

Rezultati:

SKUPINA A
Atletico Madrid - Club Brugge 3-1 (Griezmann 28, 67, Koke 90+4 / Groeneveld 40)
Borussia Dortmund - Monaco 3-0 (Larsen 51, Alcacer 72, Reus 90+2)

Poredak:
1. Borussia Dortmund  2 2 0 0 4-0 6
2. Atletico Madrid    2 2 0 0 5-2 6
3. Club Brugge     2 0 0 2 1-4 0
4. Monaco     2 0 0 2 1-5 0

SKUPINA B
Tottenham - Barcelona 2-4 (Kane 52, Lamela 66 / Coutinho 2, RAKITIĆ 28, Messi 56, 90)
PSV Eindhoven - Inter 1-2 (Rosario 27 / Nainggolan 44, Icardi 60)

Poredak:
1. Barcelona     2 2 0 0 8-2 6
2. Inter   2 2 0 0 4-2 6
3. Tottenham     2 0 0 2 3-6 0
4. PSV Eindhoven 2 0 0 2 1-6 0

SKUPINA C
PSG - Crvena zvezda 6-1 (Neymar 20, 22, 81, Cavani 37, Di Maria 41, Mbappe 70 / Marin 74)
Napoli - Liverpool 1-0 (Insigne 90)