HŠK Zrinjski je u 11. kolu Premijer lige savladao na Tušnju ekipu Tuzla Cityja rezultatom 4:0. Briljantnu partiju odigrao je Miloš Filipović koji je zabio hat trick i gotovo sam razmontirao domaćina.

Prvi gol na Tušnju postignut je u 19. minuti utakmice. Nakon lijepe akcije Mostaraca Bilbija spušta loptu glavom za Miloša Filipovića, a ovaj zabija za 0:1. Nastavili su Plemići s boljom igrom i u nastavku utakmice. U 27. minuti zamalo su postigli i drugi gol, ali je Ivančić s par metara pogodio stativu. Ipak, tri minute kasnije bilo je 0:2.

Ognjen Todorović se lagano oslobodio protivnika i zatim je snažno pogodio za 0:2. Imao je potom šansu  Jakovljević da zabije i treći gol no nije uspio. Domaći nisu uspjeli ništa napraviti pred golom Brkića, a u nadoknadi sudačkog vremena Zrinjski dolazi i do trećeg gola. Tičinović poslužuje Filipovića, a ovaj zabija svoj drugi gol za ogromnih 0:3.

Domaći su u nastavak meča ušli nešto više napadački orijentirani, no ipak, nisu uspjeli da kreiraju neku opasnu situaciju pred golom Brkića, da bi na drugoj strani Filipović u 60. minuti umalo već tada došao do hat-tricka, ali udarac iz slobodnjaka ne pronalazi put do mreže. Ramić je tri minute kasnije imao sjajnu šansu, no, ne snalazi se dobro pred golom Plemića, da bi dvije minute kasnije Filipović ponovo prijetio, ovog puta pogađa stativu.

Otvoreno se igralo sa obje strane u nastavku utakmice. Ekipe su se smjenjivale u napadima, a Zrinjski je imao mnogo opasnije pokušaje. Točku na ovaj meč je u 85. minuti postavio sjajni Miloš Filipović za konačnih 0:4 i sjajnu pobjedu Plemića koja mostarski tim opet vraća u vrh ljestvice.