HFC Zrinjski pobjednik je Kupa BiH u futsalu za sezonu 2018/19.

U uzvratnom susretu finala Zrinjski je s 4:2 poražen na gostovanju kod Kaskade u Gračanici, ali je zahvaljujući pobjedi od 2:0 u Mostaru po treći put u klupskoj povijesti podigao trofej.

Josip Sesar doveo je u 16. minuti Zrinjski u vodstvo iz deseterca. U istoj minuti Ibrahim Hamidović je poravnao na 1:1.  Kaskada je u 18. minuti postigla dva gola. Ibrahim Husejnović je pogodio iz deseterca, a Emir Milanović postigao treći pogodak za domaćina. U završnici prvog dijela Kaskada dolazi do rezultata koji joj donosi naslov pobjednika Kupa. Adel Demirović postavio je rezultat prvog poluvremena Kaskada - Zrinjski 4:1.

Prava drama događala se u drugom poluvremenu. Darko Raguž je u 22. minuti dobio crveni karton, ali se Zrinjski uspio obraniti dvije minute s igračem manje na terenu. Pogodak vrijedan osvajanja Kupa postigao je Ivan Ivanković u 34. minuti susreta.