Danas je u utakmici 18. kola BH Telecom Premijer lige u Mostaru, na stadionu pod Bijelim Brijegom HŠK Zrinjski dočekao je pretposljednju ekipu prvenstva FK Mladost DK. Zrinjski je i protiv drugog tima osim Zvijezde 09 koji se bori za opstanak uspio ne osjetiti slast pobjede.

U prvom poluvremenu gledali smo siromašnu utakmicu u kojoj su oba tima a posebno domaći ostali dužni domaćoj publici.

U šansama oskudnom prvom dijelu možemo izdvojiti pokušaj Rustemovića u 9.minuti koji je izblokiran. Bilo što drugo je teško spomenuti do 42. minute kada su uspavanost domaćeg tima kaznili preko Nedima Hadžića no na odmor se otišlo bez pogodaka.

Slobodnjak Edina Rustemovića koji je otišao malo preko gola Velića obilježio je sami početak drugog poluvremena. Inače, nastavak je donio nešto življi nogomet nego je to bila uspavanka iz prvog poluvremena. Odmah zatim Delić u sjajnoj prigodi da matira Soldu no golman Zrinjskog najzaslužniji je što u tim trenutcima sa semafora još uvijek svijetli 0:0. Opet Soldo briljira u 55.minuti kada skida zicer Hadžiću kojeg je sjajno proigrao Fanimo.

U 60.minuti pokušava Stanić koji je ušao umjesto Govedarice no za Velića prave opasnosti nije bilo. U 66.minuti stiže kazna za inferiornost Zrinjskog. Fanimo izvodi korner a Vazda pogađa za 0:1 i šok za promrzle gledatelje pod Bijelim Brijegom. Vjerojatno je i aplauz za gostujuće igrače proizišao iz revolta no treba biti pošten i reći da ga je tim iz Doboja kod Kaknja i zaslužio.

Do kraja utakmice valja izdvojiti i dvojben penal za Zrinjski kojim su Plemići izborili neriješen ishod. Strijelac je bio Rustemović jedan od rijetkih koji nije podbacio kod domaćih. Sve su to "nagradili" i Ultrasi koji su skandiranjem jasno dali do znanja šta misle o ovom izdanju Plemića. U zadnjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Zrinjski će u subotu ugostiti Radnik iz Bijeljine.