U  prvom susretu polufinala Memorijalnog turnira „Andrija Anković“ u Gabeli nogometaši Sutjeske iz Nikšića pobijedili su Zrinjski s 1:0  i tako se plasirali u finale.

Vodeća momčad prvenstva Crne Gore zasluženo je svladala aktualne prvake BiH koji su malo toga pokazali danas.

U susretu bez puno prigoda izdvojili smo tek dvije opasne situacije pred golom Zrinjskog. U 8. minuti Božović ne koristi stopostotnu prigodu za Sutjesku, a u 71. minuti Lončar  je pogodio gredu gola Mostaraca.

Pobjednički pogodak za Sutjesku postigao je Nemanja Nedić u 89. minuti nakon velike gužve u kaznenom prostoru Zrinjskog.

U drugom susretu polufinala turnira u 15 sati sastaju se domaćin Gošk i Hajduk iz Splita.

Zrinjski: Trifković, Perišić, Galić (od 46. Kadušić), Barišić (od 60. Duraković), Stojkić (od 60. Šunjić), Jakovljević (od 46. Pezer), Jamak (od 46. Čirjak), Hajdarević (od 46. Hairlahović), Filipović (od 46. Gržan), Jović (od 46. So), Handžić (od 46. Aćimović).

Sutjeska: Giljen, Mi. Vučić, Bakrač, Ma. Vučić, Radišić, Lončar, Janković, Ivanović, Denković, Božović (još su igrali: Ličina, Nedić, Kordić, Marković).