Nogometaši Zrinjskog i Radnika podijelili su bodove odigravši 1:1 u 30. kolu Premijer lige BiH.
Samo bod osvojen protiv Radnika udaljio je Mostarce od borbe za naslov prvaka, jer sada imaju šest bodova manje od prvoplasiranog Sarajeva.

Kišom natopljen travnjak stadiona pod Bijelim brijegom otežavaju je igru nogometašima obje momčadi. Zrinjski je u prvih 45 minuta bio bolja momčad, ali bez izrazitih prigoda za postizanje pogotka.

Prvi su zaprijetili gosti preko Irfana Hadžića koji u 12. minuti šutira iznad gola domaćina.  U 22. minuti Filipovićev udarac lijevom nogom je završio u naručju dobro postavljenog vratara Lučića.  Možda i najbolju prigodu Zrinjski je imao u 29. minuti. Nakon jednog prekida lopta se odbila do Gojkovića koji snažno šutira sa 16 metara, a lopta prolazi malo iznad gola Radnika. Filipović je opasan u 34. minuti kada njegov udarac odbija Lučić, da bi u nastavku akcije obrana gostiju otklonila opasnost.

Iz prve prigode u nastavku Zrinjski je došao do vodstva. Nakon ubacivanja Filipovića u šesnaestercu gostiju najviši je bio Gojković i glavom pogađa mrežu Radnika.
Samo četiri minute kasnije ekipa iz Bijeljine je mogla do poravnanja. Hadžić je snažno šutirao, a Soldo krajnjim naporom skrenuo loptu u gredu.

Puno sadržajniji bio je nastavak utakmice od onoga što smo vidjeli u prvom poluvremenu. Filipović je bio neprecizan u 69. minuti, a dvije minute Hadžić ne koristi prigodu za Radnik, odnosno njegov pokušaj zaustavlja Soldo.

Radnik je izjednačio u 73. minuti nakon sjajne akcije u kojoj je asistent bio Hadžić, a strijelac Maksimović.  Tri minute kasnije Zrinjski propušta odličnu prigodu za ponovno dođe do prednosti. Peljto je pokazao na bijelu točku nakon duela Filipovića s jednim igračem gostiju. Filipović je preuzeo odgovornost na sebe i šutirao s 11 metara, ali je Lučić obranio njegov udarac.

Do kraja utakmice Zrinjski je pokušavao doći do  tri boda, no gosti su se dobro branili i prijetili iz kontri, te su zasluženo osvojili bod u Mostaru.

Zrinjski: Soldo, Kadušić, Gojković, Barišić, Stojkić, Pezer (od 62. Rustemović), Šovšić, Čirjak (od 82. Čurjurić), Filipović, K. Stanić (od 46. Bencun), Mandić.

Radnik: Lučić, Bečelić, Radović (od 56. Sušić), Simonović, Mekić (od 74. Đelmić), Popara, Hadžić, Maksimović, Đurić, Motika (od 46. Vasić), Šubert.