U četvrtom kolu Premijer lige BiH nogometaši Zrinjskog pobijedili su Krupu s 1:0.

Poraz od Radnika u Bijeljini očito je ostavio trag na izabranicima Blaža Slišković koji su večeras pružili skromnu partiju.

Iz  skromnog prvog poluvremena izdvojili smo tek dva neprecizna pokušaja Todorovića, te udarac Bilbije kojega je zaustavio gostujući vratar Fejzić. Najbolju prigodu za pogodak imala je Krupa u 25. minuti, kada Ljubenović ne koristi nesporazum Bandića i Galića.

U 46. minuti Bilbija je odigrao povratnu loptu za Stojkića čiji udarac brani Fejzić. Kapetan Zrinjskog u 59. minuti lažnjakom je izbacio svog čuvara,  i preciznim udarcem s 13-14 metara donji lijevi kut gola Krupe za vodstvo domaćina.

Do kraja utakmice  Zrinjski je sačuvao prednost i stigao do treće prvenstvene pobjede u sezoni.

Zrinjski: Bandić, Galić, Jović, Pezer (od 62. Jamak), Laštro, Stojkić, Todorović (od 87. Barišić), Katanec, Ćavar, Filipović, Bilbija (od 78. Handžić).

Krupa: Fejzić, Maksimović, Makitan, Koljić (od 56. Fajić), Ljubenović, Milutinović, Palić (od 74. Marjanović), Vukotić, Savić, Aleksić, Barić (od 62. Milanović)