Košarkaši Studenta ostvarili su drugu pobjedu u prvenstvu BiH. U šestom kolu ekipa iz Mostara je na svom parketu nakon produžetka svladala Mladost s 89:84 (19:26, 21:15, 17:22, 22:16, 10:5).

Gosti iz Mrkonjić Grada bolje su otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine imali sedam poena prednosti. Student je drugu četvrtinu otvorio 17:4 i poveo 36:30. Tada je Mladost podigla razinu svoje igre i na odmor otišla s minimalnim vodstvom 41:40.

Prava drama odvijala se u samoj završnici četvrte četvrtine kada je Amerikanac Washigton spasio Student od poraza s dvije trice.

Amerikanac je u produžetku imao i potporu suigrača, te je Student tako došao do važne pobjede.

Washington 24 i Škrobo 21 poen najefikasniji kod Studenta, u ekipi Mladosti bolji od ostalih Vladimir Aleksić s 16 koševa.