Studentski odbojkaški klub Mostar u osmom kolu Superlige FBiH, skupina jug pobijedio je ekipu OK Ilidža s 3:0 u setovima.

Studentice su tako zadržale stopostotan učinak u prvenstvu, i čvrsto drže prvo mjesto na ljestvici.

Od samog početka susreta bila je vidljiva velika razlika u kvaliteti između ovih ekipa, a prvi set je završen kod rezultata 25:11.

Nešto bolji otpor gošće su pružile u drugom setu koji je SOK Mostar riješio u svoju korist s 25:17.

SOK Mostar otvorio je treći set s vodstvom 7:2, vodio sa 16:4, a set priveo kraju s 25:15.

Mostarske studentice su ovom pobjedom potvrdile jesenski naslov prvakinja u Superligi FBiH, skupina jug. U posljednjem kolu prvog dijela sezone SOK Mostar gostuje kod HOK Čapljina.

U pauzi između setova nastupile su polaznice škole odbojke SOK Mostar koje su nakon utakmice dobile prigodne poklone.