Ekipa Radnika upisala je pobjedu protiv Veleža u susretu 7. kola Premijer lige BiH na gostujućem terenu rezultatom 1:0, dok je susret između Zvijezde 09 i Širokog Brijega završen bez pobjednika.

U izuzetno otvorenoj utakmici u Mostaru obje ekipe igrale su napadački i tijekom svih 90 minuta tražile su način da postignu pogodak, a u takvoj igri na kraju je slavila gostujuća ekipa.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 69. minuti kada Maksimović koristi jednu priliku i postiže gol za Radnik, a to će se na kraju ispostaviti i kao konačni rezultat ovog susreta.

Velež je pokušavao doći do pogotka i do jednog boda, ali u tome nisu uspjeli, što je za Mostarce ovo drugi vezani poraz.

Bez golova između Zvijezde 09 i Širokog Brijega

Susret između Zvijezde 09 i Širokog Brijega završen je bez pogodaka, odnosno pobjednika, pa su se obje ekipe morale zadovoljiti s jednim osvojenim bodom.