Mostar SG Staklorad ostvario je drugu pobjedu u Preliminarnoj rundi UEFA futsal Lige prvaka. Prvak BiH je na svom parketu svladao prvaka Škotske ekipu Wattcell s 10:4.

Već nakon prvog poluvremena bilo je 6:3 za Mostarce, a strijelci su bili raspoloženi i u nastavku utakmice.

Mario Aladžić i Victor Hugo postigli su po tri gola, Nermin Kahvedžić dva, a po jedan Mirko Hrkać i Vladan Vesić. Omar Kader 2, Jose Maria Del Moral i Scott Mollison pogađali su za goste iz Škotske.

U prvom susretu drugog kola ove skupine danski predstavnik ekipa Gentofte pobijedila je prvaka Izraela momčad Macabija Nahalat Yitzak sa 8:1.

Mostar SG i Gentofte u posljednjem 3. kolu u međusobnom susretu odlučit će pobjednika skupine koji će se plasirati u sljedeći krug natjecanja.