Na NBA parketima sinoć je odigrano pet utakmica, a od hrvatskih košarkaša nastupio je Dragan Bender, javlja HRT.

Njegov Phoenix izgubio je u gostima kod Sacramenta 104:117. Bender je igrao 15 minuta za Sunse postigavši dva poena, šest skokova i tri asistencije.

Kingse je do pobjede predvodio Marvin Bagley III s 32 poena, dok je Devin Booker ubacio 27 poena za Sacramento.

Dallas je svladao Portland 102:101, a najzaslužniji za pobjedu Mavericksa bio je Luka Dončić s 28 koševa (šut 9/20, trice 4/10), od čega 13 u zadnjoj četvrtini koju su Mavsi dobili 24:9.

Prvi strijelac utakmice Damian Lillard za poražene TrailBlazerse ubacio je 30 koševa.

Pregled rezultata i ljestvica:

Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers  102-101
Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers    143-120
Sacramento Kings - Phoenix Suns            117-104
(Dragan Bender je odigrao 15 minuta za Phoenix, zabio je dva koša i upisao šest skokova te tri asistencije)
Atlanta Hawks - Orlando Magic              108-124
Golden State Warriors - Miami Heat         120-118