Ekipa Zrinjskog doživjela je težak poraz u 18. kolu ABA 2 lige na gostovanju kod vodeće ekipe Primorske, gdje su poraženi rezultatom 102:58 (19:12, 33:12, 25:13, 25:21).

Prva četvrtina pripala je domaćim igračima koji su je riješili u svoju korist rezultatom 19:12, a pitanje pobjednika odlučeno je već u drugoj četvrtini u kojoj su košarkaši Primorske postigli 33 poena, a Zrinjski samo 12 za nedostižnih 28 poena prednosti na poluvremenu.

U drugom dijelu utakmicu Slovenci su dodatno povećavali prednost za konačnih plus 44. Kod raspoloženih domaćina čak šest igrača bilo je dvoznamenkasto, dok je u ekipi Mostaraca jedni raspoloženi bio Ivan Miličević sa 16 poena.

Ekipa Pomorske tako je upisala 17. pobjedu u ovoj sezoni ABA 2 lige uz samo jedan poraz, dok je 'Plemićima' ovo bio 12. poraz.