Nogomet

13.08.2012 20:21    Nogomet   Slaven Musa novi šef stručnog stožera NK Široki Brijeg! Slaven Musa (41) novi je šef stručnog stožera NK Široki Brijeg! S Musom je dogovorena suradnja do 1. lipnja 2014. godine. Službeno predstavljanje bit će upriličeno u petak, 17. kolovoza, s početkom u 11 sati, kada će biti najavljen i prvenstveni ogled 3. kola Premier lige
13.08.2012 17:21    Nogomet   Engleski mediji: Napokon! Modrić ide u Real Madrid za 32 milijuna eura! Iako je i ranije bilo takvih najava koje se nisu ispunile, čini se da je Luka Modrić sada definitivno pred potpisom za Real Madrid. Prema pisanju španjolskog AS-a, novac više nije problem, a Daily Mail je objavio naslov 'Napokon! Tottenham je pristao na 25 milijuna funti
13.08.2012 12:02    Nogomet   Navijači Željezničara skandirali "ubij Srbina" Odigrano je i 2. kolo Premier lige Bosne i Hercegovine, a u jednom od derbija kola Željezničar je s minimalnih 1:0 savladao Borac, a susret su između ostalog obilježili i necivilizirani izljevi mržnje sa južne tribine.
13.08.2012 10:20    Nogomet   FOTO/VIDEO: Nino Raspudić i Slaven Knezović - Nova pojačanja HŠK Zrinjskoga U svojoj misiji jačanja branda HŠK Zrinjskog i širenja ugleda Zrinjskog u Hrvatskoj, ali i šire, Uprava HŠK Zrinjskog je danas dovela dva vrlo jaka pojačanja: prof. Ninu Raspudića, uglednog zagrebačkog sveučilišnog profesora,
13.08.2012 09:17    Nogomet   Ramić obranio jedanaesterac Obadu i donio Branitelju tri boda U prvom kolu Prve nogometne lige FBiH Branitelj je na stadionu u Rodoču pobijedio Čapljinu rezultatom 2:1. Ante Pinjuh je doveo Branitelj u vodstvo u 22. minuti, na 1:1 je poravnao Muamer Vila u 80. minuti, a pet minuta kasnije pobjedu domaćem sastavu donosi Ivan Bubalo.
12.08.2012 19:39    Nogomet   FOTO: Zrinjski nadigrao Široki Brijeg i slavio golom Marjanovića U hercegovačkom derbiju Zrinjski je večeras na stadionu pod Bijelim Brijegom svladao Široki Brijeg s  1:0. Tijekom cijelog susreta Mostarci su bili bolja momčad na travnjak i zasluženo stigli do tri boda, koja im je osigurao Lazar Marjanović golom u 22. minuti
12.08.2012 17:10    Nogomet   2. kolo Premier lige: GOŠK slavio u Gabeli Iako se navijači Zvijezde, uglavnom, po dobrom sjećaju prethodnih gostovanja u Gabeli, danas je njihov klub poražen od GOŠK-a.
12.08.2012 06:43    Nogomet   Večeras izvlačenje parova malonogometnog turnira “Kantarevac 2012 Mostar” Organizacijski odbor turnira u malom nogometu “Kantarevac 2012 Mostar” uputio je poziv svim zainteresiranim ekipama da se prijave na ''najveći turnir u malom nogometu na Balkanu''.
11.08.2012 17:07    Nogomet   Velež poražen u Zenici Danas su u rasporedu 2. kola nogometne Premier lige BiH odigrane tri utakmice. Čelik je na domaćem travnjaku, golovima Mešanovića i Baraća, s 2:0 pobijedio ekipu Veleža iz Mostara. Gradina i Olimpik podijelili su bodove, odigravši 1:1. Goste je u 20. minuti susreta
11.08.2012 16:20    Nogomet   U žestokom okršaju, Juventus porazio ljute rivale iz Napulja u finalu talijanskog Superkupa Na otvaranju nove sezone talijanskoga klupskog nogometa lanjski prvak Juventus u dramatičnom je susretu savladao aktualnog pobjednika Talijanskog kupa - Napoli, na pekinškom su stadionu ''Ptičje gnijezdo''. Nakon regularnog vremena koje je završilo rezultatom 2:2
11.08.2012 11:37    Nogomet   Marin Aničić: Protiv Širokog ćemo popraviti loš dojam iz Trebinja Nakon poraza u prvom kolu na gostovanju kod Leotara u Trebinju, nogometaši Zrinjskog pokušati će u domaćem susretu sa Širokim Brijegom popraviti dojam sa otvaranja prvenstva. U taboru mostarskog kluba svjesni su kvalitete sutrašnjeg protivnika, ali i uvjereni da maksimalnim angažmanom mogu osvojiti sva tri boda.
11.08.2012 09:12    Nogomet   Samir Toplak pristao pa odustao Samir Toplak (42) ipak neće naslijediti Marijana Bloudeka za „kormilom“ Širokog Brijega. S nekadašnjim trenerom Varaždina i Cibalije u petak kasno navečer bio je postignut dogovor o preuzimanju prve momčadi, međutim u subotu ujutro