Nogomet

20.09.2020 17:07    Nogomet   Oko incidenta u Konjicu oglasio se napadnuti Jure Glavina Nogometaši Posušja su u sedmom kolu Prve m:tel lige Federacije BiH slavili pobjedu na teškom gostovanju u Konjicu kod Igmana rezultatom 0:1 uz pogodak Luke Lučića s bijele točke.
20.09.2020 15:47    Nogomet   Pobjeda Tottenhama nakon silovitog preokreta U silovitom preokretu ostvarenom u drugom poluvremenu nogometaši Tottenhama u nedjelju su u 2. kolu Premier lige u gostima dobili Southampton sa 5-2.
20.09.2020 08:36    Nogomet   SVAKA ČAST: Medunjanin pogodio iz kornera za pobjedu protiv New York Red Bullsa Sjajan meč odigrali su ovi timovi na Red Bull Areni u Harrisonu, ali se na gol čekalo ravnih 85 minuta. Jedini je postigao Medunjanin, ali na kakav način.
20.09.2020 08:06    Nogomet   Prvi kiks Dinama, u ludoj utakmici Slaven uzeo bod na Maksimiru Gosti su poveli u prvoj minuti, točnije već u 32. sekundi, kad je Etoundi presjekao loše paralelno dodavanje Theophilea prema Gvardiolu
19.09.2020 21:03    Nogomet   Bale se vratio u Tottenham, s njim došao i Reguilon Engleski nogometni prvoligaš Tottenham Hotspur u subotu je objavio kako je na jednogodišnju posudbu iz Real Madrida doveo svog bivšeg igrača, kapetana reprezentacije Walesa Garetha Balea (31), dok je španjolski lijevi branič Sergio Reguilon (23) prešao "za stalno" iz Reala u Tottenham.
19.09.2020 15:03    Nogomet   Igrač Posušja napadnut prilikom dolaska na stadion u Konjicu Prilikom dolaska na gradski stadion u Konjicu, igrač HŠK Posušja fizički je napadnuti od strane pomoćnog trenera FK Igman.
19.09.2020 07:45    Nogomet   Moćni Bayern sezonu otvorio razbijanjem Schalkea 8:0 Razigrani Bavarci potpuno su nadigrali goste, ukupno su uputili 22 šuteva, od čega 12 u okvir. Među strijelce su se upisali Gnabry (4, 47, 69), Goretzka (19), Lewandowski (31/11m), Muller (70), Sane (71) i Musiala (81).
18.09.2020 14:37    Nogomet   Zrinjski saznao mogućeg protivnika u playoffu Europa lige Kuglice su odlučili da će APOEL ili Zrinjski igrati protiv pobjednika meča FCSB - Slovan Liberec. Zrinjski ili APOEL će biti gosti u tome meču.
18.09.2020 14:07    Nogomet   VIDEO: Nemanja Bilbija i Pero Stojkić govore za Pogled.ba, Tičinović nam je pobjegao Plemići se vratili u Mostar, na stadionu ih dočekao naš novinar
18.09.2020 11:03    Nogomet   Evo tko su mogući protivnici Zrinjskog u playoffu Europa lige Bh. predstavnici će igrati utakmice 3. pretkola u četvrtak, 24. rujna
18.09.2020 08:04    Nogomet   Kakva ludnica na meču Bačke Topole i Steaue: Palo 12 golova, pobjednika odlučili penali Domaći igrali sa dva igrača manje, ali se nekoliko puta vraćali u meč
17.09.2020 21:59    Nogomet   Zrinjski u dramatičnoj utakmici nestvarno svladao Olimpiju i prošao u treće pretkolo Europa lige Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Europsku ligu nakon što su večeras u Ljubljani savladali Olimpiju sa 3:2.