Nogomet

12.07.2020 08:39    Nogomet   Barcelona ostala u igri za naslov, čudesni rekord Messija Ivan Rakitić je ušao u igru u 57. minuti kod Katalonaca.
11.07.2020 20:17    Nogomet   Zrinjski uvjerljiv protiv Croatije iz Zmijavaca U devetoj minuti nakon dobre akcije Enin efektno pogađa za vodstvo Plemića, a ubrzo nakon toga Kunić na ubačaj Ćorluke zabija za 2:0, što je bio rezultat ostatka prvog poluvremena, ali i kraja meča.
11.07.2020 18:36    Nogomet   Blaž Slišković u Međugorju gleda utakmicu Zrinjskog U Međugorju se trenutno igra utakmica između HŠK Zrinjski i hrvatskog drugoligaša Croatie iz Zmijavaca.
11.07.2020 13:09    Nogomet   Preminuo je Jack Charlton, bivši prvak Engleske i svijeta Nekadašni engleski nogometni reprezentativac Jack Charlton, osvajač naslova svjetskog prvaka 1966. godine, preminuo je u dobi od 85 godina.
11.07.2020 08:44    Nogomet   Šest igrača Crvene zvezde pozitivno na koronavirus Srpski nogometni prvak Crvena zvezda objavio je kako je šest nogometaša kluba pozitivno na koronavirus te će stoga propustiti prvu fazu priprema za novu sezonu.
10.07.2020 13:13    Nogomet   Liga prvaka: Atalanta protiv PSG-a, RB Leipzig na Atletico Madrid Manchester City će na svom stadionu braniti prednost od 2-1 iz prve utakmice protiv Real Madrida, a ukupni pobjednik tog dvoboja će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz sraza Juventusa i Lyona
10.07.2020 10:09    Nogomet   Nakon "hat-tricka" u prošlom kolu, Ante Vukušić zabio četiri gola! Ovom pobjedom vodeća Olimpija je drugoplasiranom Celju pobjegla na četiri boda prednosti.
10.07.2020 10:03    Nogomet   Najavio odlazak iz Milana: Ibra nije igrač za Europsku ligu Sedam kola prije kraja prvenstva Ante Rebić i suigrači love pozicije za nastup u Europskoj ligi, prva četiri mjesta koja donose Ligu prvaka čine se nedostižnima
10.07.2020 07:44    Nogomet   Direktor FK Velež Džemil Šoše pretrpio infarkt Po informacijama kojima raspolažemo 34-godišnji Šoše je u stabilnom stanju i očekuje se da poslije pružene njege njegovo stanje bude dobro.
09.07.2020 20:58    Nogomet   UEFA odlučila: Sve utakmice bez gledatelja na tribinama UEFA će i dalje pratiti situaciju te zadržava pravo premještanja utakmica na poprište završnog turnira, bude li za to bilo potrebe,
09.07.2020 13:31    Nogomet   ​Dinamo na trenersku poziciju želi angažirati Matjaža Keka Hrvatski nogometni prvak Dinamo želi angažovati na trenersku poziciju iskusnog Slovenca Matjaža Keka.
09.07.2020 07:37    Nogomet   ​Liverpool postavio pobjednički rekord. Prvi su uspjeli ovo u 132 godine Pobjedom 3:1 kod Brightona u 34. kolu Premier League, Liverpool je ostvario još jedan podvig u sezoni za pamćenje.