Košarka

07.04.2018 18:58    Košarka   FOTO: Studentu treća uzastopna pobjeda, u Mostaru deklasiran Radnik Košarkaši Studenta zabilježili su treću uzastopnu pobjedu u Ligi za ostanak u Prvoj ligi BiH. Nakon Bošnjaka i Slobode, danas je u dvorani na Bijelom Brijegu s 85:72 (21:18, 21:17, 18:19, 25:18) poražena momčad Radnika iz Bijeljine.
06.04.2018 10:22    Košarka   ​Student u Mostaru dočekuje Radnik, Zrinjski gostuje kod prvaka U subotu se igraju utakmice 7. kola u Ligi za ostanak i susreti 5. kola u Ligi za prvaka košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine.
06.04.2018 09:08    Košarka   ​Mostarac srušio NBA prvake: Bojan Bogdanović dalekometnom paljbom natrpao Warriorse Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je jednu od najboljih utakmica ove sezone u pobjedi Indiana Pacersa nad Golden State Warriorsima 126:106. Babo je za 30 minuta u igri upisao 28 poena, uz tri skoka i dvije asistencije, a ubacio je i šest trica iz sedam pokušaja.
05.04.2018 21:00    Košarka   ​Golden State Warriorsi od sljedeće godine igraju u novom gradu Aktualni NBA prvaci i jedna od najjačih momčadi lige, Golden State Warriorsi od sljedeće će godine igrati u novom gradu. Franšiza naime seli iz Oaklanda u susjedni San Francisco, ali sljedeću će sezonu još odraditi u trenutnim uvjetima.
05.04.2018 13:44    Košarka   Trener Zrinjskog Vlašić suspendiran i kažnjen novčanom kaznom od 1600 KM Košarkaški savez BiH kaznio je trenera HKK Zrinjski sa jednom utakmicom zabrane vođenja momčadi. Uz suspenziju Hrvoje Vlašić je kažnjen i novčanom kaznom od 1600 KM.
05.04.2018 11:12    Košarka   ​Danijel Jusup novi trener košarkaša Širokog HKK Široki nakon 4 odigrana kola u Ligi za prvaka BiH gdje je upisao 3 gostujuća poraza (Igokea, Zrinjski i Kakanj) i jednu domaću pobjedu protiv Bosne, odlučio je promijeniti dosadašnjega trenera Damira Vujanovića.
05.04.2018 08:22    Košarka   ​Pogledajte tučnjavu košarkaša u prvenstvu BiH Težak incident dogodio se na utakmici Prvenstva BiH između Mladosti iz Mrkonjić Grada i Bošnjaka iz Hadžića. U drugoj četvrtini nakono bliskog kontakta Milan Radivojević i Edin Rešidović su 'nagrađeni' obostranom osobnom pogreškom, javlja portal bh.basket.
04.04.2018 22:07    Košarka   FOTO: Zrinjski nakon produžetka svladao Bosnu Košarkaši Zrinjskog u četvrtom kolu Lige za prvaka ostvarili su treću pobjedu u ovom natjecanju. Plemići su u dvorani na Bijelom Brijegu nakon produžetka svladali Bosnu s 74:67 (14:21, 17:9, 14:12, 16:19, 13:7). Gosti iz Sarajeva bolje su otvorili utakmicu i prvu dionicu igre riješili u svoju korist. Zrinjski u drugoj četvrtini zaigrao odlično u obrani, i na odmor otišao s minimalnim vodstvom 31:30. U nastavku susreta momčadi su izmjenjivale u vodstvu, a 12 sekundi prije kraja Washington je zabio tricu za poravnanje 61:61. Zrinjski je produžetak otvorio seriju 10:0, i nije dopustio gostima povratak u susret. Tourre Murray 20 i Sven Smajlagić 13 poena najefikasniji kod Zrinjski, u ekipi Bosne po 18 koševa postigli su Bradford i Washington
04.04.2018 18:57    Košarka   FOTO: Fantastični Amerikanac Ross predvodio Student do pobjede protiv Slobode Košarkaši Studenta ostvarili su drugu uzastopnu pobjedu u Ligi za ostanak. Nakon Bošnjaka u subotu, Studenti su danas porazili Slobodu s 81:77 (11:19, 25:16, 20:26, 25:16). I jedna i druga momčad nervozno je otvorila susret, ali su gosti prvi konsolidirali svoje redove. Nedžad Muratović postigao je deset poena za Slobodu za vodstvo 10:4 nakon pet minuta igre. Student se mučio u napadu u prvoj četvrtini koju su Tuzlaci riješili u svoju korist s 19:11. Puno bolje izdanje domaćih košarkaša u drugoj četvrtini koje im donosi preokret rezultat. Studenti tricom Rossa dolaze do vodstva 29:27, a Gudić pogađa za najveću prednost 34:29. Na odmor se odlazi s minimalnom prednošću Studenta 36:35. Gosti su bolje odigrali treću četvrtinu i na krilima raspoloženog Hasandića poveli 61:54. Širić je sa zvukom sirene za kraj treće četvrtine pogodio za 61:56. Odgovornost na sebe u posljednjoj četvrtini preuzeo je Amerikanac Ross i donio Studentu pobjedu. Ross je pogodio tricu za vodstvo domaćina 66:64, a zatim realizirao dva slobodna bacanja za 68:64. Tri minute prije kraja gosti su uspjeli poravnati na 71:71. Ivan Begić je postigao tricu za vodstvo Studenta 78:73 minutu prije kraja susreta. No, Hasandić je zatim brzo realizirao napad za Slobodu. Latifagić nepotrebno radi prekršaj na Rossu koji je siguran sa linije za slobodna bacanja. Amerikanac Tyron je postigao poene za Slobodu šesnaest sekundi do kraja susreta. Gosti rade prekršaj nad Dubeljom koji je realizirao jedno od dva slobodna bacanja za konačnih Student - Sloboda 81:77. Jelen Ross s 29 poena i Berin Gudić sa 17 najefikasniji kod Studenta, u ekipi Slobode bolji od ostalih Almir Hasandić s 22 i Nedžad Muratović s 20 koševa.
04.04.2018 09:00    Košarka   Student danas u 17 sati domaćin Slobodi, u 19.30 igraju Zrinjski - Bosna Danas su na rasporedu utakmice četvrtog kola Lige za prvaka i šestog kola Lige za ostanak prvenstva Bosne i Hercegovine za košarkaše.
03.04.2018 12:00    Košarka   ​Zrinjski domaćin Bosni: Trener Vlašić: Za pobjedu ćemo morati igrati na visokoj razini Borba za titulu prvaka BiH nastavlja se u srijedu kada momčad Zrinjskog u derbiju 4.kola dočekuje Bosnu Royal.
03.04.2018 09:40    Košarka   ​U srijedu Student domaćin Slobodi, Zrinjski dočekuje Bosnu Susreti četvrtog kola Lige za prvaka košarkaškog prvenstva BiH igraju se u srijedu.