Košarka

24.11.2018 10:51    Košarka   Bogdanović nastavio sjajan niz: San Antoniju postigao 21 poen Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović iz Mostara s 21 košem (šut za dva 10-12, trica 0-3, slobodna bacanja 1-2) bio je najbolji strijelac Indiana Pacersa, ali njegova je momčad pretrpjela drugi uzastopni poraz u NBA ligi izgubivši na svom terenu od San Antonio Spursa sa 100-111.
24.11.2018 10:28    Košarka   Student u nedjelju gostuje kod Sparsa U sedmom kolu prvenstva BiH košarkaši Studenta imaju vjerojatno najtežeg protivnika, riječ je o ekipi Sparsa koja je sjajno otvorila sezonu.
22.11.2018 11:27    Košarka   ​Bojan Bogdanović odigrao odličnu utakmicu za Indianu Bojan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu za Indiana Pacerse, koji su poraženi 127:109 od Charlotte Hornetsa, a Dario Šarić je bio solidan u porazu Minnessote 103:101 od Denver Nuggetsa.
21.11.2018 20:09    Košarka   ​FOTO ABA 2 liga: Zrinjski na krilima Smajlagića slavio protiv Heliosa Košarkaši Zrinjskog upisali su drugu pobjedu u ovoj sezoni ABA 2 lige protiv Helios Sunsa iz Domžalea rezultatom 96:86 (25:17, 24:28, 25:19, 22:22)
21.11.2018 11:40    Košarka   ​Zrinjski večeras protiv Heliosa: Vlašić: Mi odlučujemo o ishodu utakmice U devetom kolu Druge ABA lige košarkaši Zrinjskog dočekuju ekipu slovenskog Heliosa. Mostarci će pokušati doći do tek druge pobjede u natjecanju u kojem su prošle sezone bili nadomak Final Foura.
21.11.2018 11:22    Košarka   ​Student u nastavku sezone bez Washingtona: Američki playmaker karijeru nastavlja u Poljskoj U nastavku natjecanja u prvenstvu BiH ekipa Studenta će igrati bez sjajnog američkog playmakera Desmonda Marquisa Washingtona.
17.11.2018 19:09    Košarka   FOTO/VIDEO: Student u pravoj drami nakon produžetka pobijedio Mladost Košarkaši Studenta ostvarili su drugu pobjedu u prvenstvu BiH. U šestom kolu ekipa iz Mostara je na svom parketu nakon produžetka svladala Mladost s 89:84 (19:26, 21:15, 17:22, 22:16, 10:5). Gosti iz Mrkonjić Grada bolje su otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine imali sedam poena prednosti. Student je drugu četvrtinu otvorio 17:4 i poveo 36:30. Tada je Mladost podigla razinu svoje igre i na odmor otišla s minimalnim vodstvom 41:40. Prava drama odvijala se u samoj završnici četvrte četvrtine kada je Amerikanac Washigton spasio Student od poraza s dvije trice. Amerikanac je u produžetku imao i potporu suigrača, te je Student tako došao do važne pobjede. Washington 24 i Škrobo 21 poen najefikasniji kod Studenta, u ekipi Mladosti bolji od ostalih Vladimir Aleksić s 16 koševa.
17.11.2018 11:09    Košarka   ​Bogdanović dobar u pobjedi Indiane, Šarić zabio devet u drugom nastupu za Minnesotu Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je sinoć zabio 16 koševa u pobjedi svojih Indiana Pacersa nad Miami Heatom, a Dario Šarić je u drugoj utakmici u dresu Minnesota Timberwolvesa ubacio devet koševa.
17.11.2018 09:49    Košarka   ​HKK Zrinjski dao maksimalnu podršku treneru Vlašiću Upravni odbor HKK Zrinjski dao je punu podršku glavnom treneru Hrvoju Vlašiću kao i njegovom stožeru unatoč nešto slabijim rezultatima u posljednje vrijeme.
16.11.2018 10:01    Košarka   ​Prvenstvo BiH: Student protiv Mladosti traži drugu pobjedu u sezoni U šestom kolu prvenstva BiH košarkaši Studenta u Mostaru se sastaju s ekipom Mladosti iz Mrkonjić Grada.
15.11.2018 11:31    Košarka   ​Kup KS Herceg-Bosne: Student u Posušju, Široki protiv Busovače Poznati su parovi Kupa Košarkaškog saveza Herceg-Bosne. Student je za protivnika dobio ekipu Posušja, dok drugi par čine Busovača i Široki. Slobodan je Zrinjski.
14.11.2018 20:05    Košarka   ABA 2 liga: Zrinjski poražen kod Lovćena U susretu 8. kola regionalne ABA 2 lige Lovćen je na svom parketu pobijedio mostarski Zrinjski rezultatom 83:73 (18:12, 24:14, 21:23, 20:24).