Košarka

23.04.2018 10:55    Košarka   Košarkaši Zrinjskog dočekuju Igokeu u srijedu od 19 sati Košarkaški savez donio je odluku o promjeni termina utakmice 10. kola Lige za prvaka.
23.04.2018 09:13    Košarka   ​VIDEO James nosio Cleveland do pobjede protiv Indiane, San Antonio svladao Golden State Košarkaši Clevelanda, Washingtona i Milwaukeeja došli su do izjednačenja u serijama prvog kruga playoffa NBA lige, do je San Antonio upisao prvu pobjedu protiv Golden Statea i smanjio prednost aktualnih prvaka.
22.04.2018 09:26    Košarka   Šarić i njegovi Sixersi na korak do drugog kruga NBA doigravanja Dario Šarić je za 29 minuta postigao 11 koševa uz osam skokova i dvije asistencije u četvrtoj utakmici serije prvog kruga NBA doigravanja, a drugoj koja je odigrana na Floridi, u kojoj je Philadelphia svladala Miami 106:102 te sada Sixersi vode 3-1 i jedna ih pobjeda dijeli od plasmana u polufinale Istočne konferencije.
21.04.2018 19:58    Košarka   ​Košarkaši Zrinjskog u derbiju kola poraženi od Bosne U derbiju devetog kola Lige za prvaka košarkaši Bosne Royal pobijedili su u Sarajevu ekipu Zrinjskog s 80:71.
20.04.2018 12:16    Košarka   ​Košarkaši Širokog u subotu dočekuju Kakanj Nakon teškoga gostujućega poraza od Bosne, košarkaše Širokog očekuje utakmica protiv Kaknja u 9. kolu Lige za prvaka BiH.
20.04.2018 11:55    Košarka   ​Petrić uoči gostovanja u Sarajevu: Znamo koji nam je cilj, dat ćemo sve od sebe za pobjedu Košarkaši Zrinjskog za vikend će na gostovanju kod Bosne nastaviti borbu za bodove u okviru Lige za prvaka Košarkaškog saveza BiH.
20.04.2018 09:09    Košarka   VIDEO / ​Euroliga: Real Madrid izjednačio, CSKA poveo 2:0 U drugim susretima četvrtfinala doigravanja košarkaške Eurolige Real Madrid u Ateni je pobijedio Panathinaikos 89:82, dok je CSKA u Moskvi bio bolji od Himkija 89:84.
20.04.2018 08:47    Košarka   ​Mlađi kadeti i kadeti KK Pepi sporta bolji od Zrinjskog U 22. kolu lige mladih KS Herceg Bosne sastale su se ekipe KK Pepi Sport - HKK Zrinjski. Mlađi kadeti i kadeti KK Pepi sport ostvarili su uvjerljive pobjede nad gradskim rivalima dok je juniorskoj konkurenciji bolja bila ekipa HKK Zrinjski.
20.04.2018 08:04    Košarka   ​NBA: Šarić odličan u pobjedi Philadelphije Hrvatski košarkaš Dario Šarić ponovno je pružio odličnu partiju u dresu Philadelphije, koja je u gostima dobila Miami sa 128-108, te sada vodi sa 2-1 u pobjedama u prvom krugu doigravanja NBA lige.
19.04.2018 11:31    Košarka   ​NBA: James predvodio Cleveland do izjednačenja u seriji protiv Indiane Košarkaši Cleveland Cavaliersa i Utah jazza izjednačili su u serijama prvog kruga playoffa NBA lige protiv Indiana Pacersa i Oklahoma City Thundera, dok su Houston Rocketsi protiv Minnesota Timberwolvesa poveli s 2:0.
18.04.2018 22:00    Košarka   FOTO: Zrinjski deklasirao Sparse, Mostarci imali i 30 poena prednosti U osmom kolu Lige za prvaka košarkaši Zrinjskog su na svom parketu svladali ekipu Sparsa s 91:75 (20:17, 32:12, 28:23, 11:23). Plemići su tako došli do šest pobjede u natjecanju i čvrsto drže prvo mjesto. Zrinjski je odigrao sjajno prvo poluvrijeme i već u prvih dvadeset minuta otklonio sve dvojbe oko pobjednika. Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom Mostaraca 52:29, a domaći košarkaši povećali su prednost u trećoj dionici igre, te se u posljednju četvrtinu ulazi kod rezultata 80:52. Trener Zrinjskog Hrvoje Vlašić u posljednjim minutama dao je priliku igračima s manjom minutažom, što su iskoristili Sparsi i malo ublažili poraz. Sven Smajlagić postigao je 17, Murry i Ramljak po 16 poena za Zrinjski. U ekipi Sparsa najefikasniji Ibrahim Durmo sa 17 koševa. Rezultati 8. kola Lige za prvaka: Zrinjski - Spars 91:75 Kakanj - Igokea 62:88 Bosna - Široki 101:69
18.04.2018 18:23    Košarka   Student u posljednjoj utakmici sezone uvjerljivo slavio u Hadžićima U posljednjem 10. kolu Lige za ostanak košarkaši Studenta slavili su na gostovanju kod Bošnjaka u Hadžićima s 118:101.